MGJ6T05150505MC-R13
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
MGJ6T05150505MC-R13
Description
-10V、15V 2 240mA 4.5V~9V 5.2kV 6W 80% - Isolated Power Modules ROHS