BSC123N10LSGATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BSC123N10LSGATMA1
JLCPCB Part #
C672102
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 114W 12.3mΩ@4.5V 2.4V 26pF 4.9nF 68nC 71A TDSON-8 MOSFETs ROHS