MC22FA152J-F
MFR.Part #
MC22FA152J-F
JLCPCB Part #
C6088346
Description
-55℃~+125℃ 1.5nF 100V 2mm 5.7mm ±5% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS