383LX222M250A082
MFR.Part #
383LX222M250A082
JLCPCB Part #
C6086681
Package
Plugin,D35xL80mm
Description
-40℃~+105℃ 2200uF 250V 3000hrs@105℃ 35mm 80mm ±20% Plugin,D35xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS