61SPB045A
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
61SPB045A
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.2mA@45V 45V 60A 660mV@60A 860A - Schottky Diodes ROHS