LT20-220K-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
LT20-220K-RC
JLCPCB Part #
C6080103
Package
1210
Description
22uH 350mA 5.2Ω ±10% 1210 Power Inductors ROHS