LSR10/50HM300
MFR.Part #
LSR10/50HM300
JLCPCB Part #
C6079646
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 300mΩ@100kHz 50V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS