243NQ080-1
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
243NQ080-1
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 240A 3.96kA 6mA@80V 80V 860mV@240A - Schottky Diodes ROHS