225MKP275KGE
MFR.Part #
225MKP275KGE
JLCPCB Part #
C6077247
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2.2uF 310V X2 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS