224PPB250K
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
224PPB250K
JLCPCB Part #
C6077175
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 160V、250V 220nF ±10% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS