J1511CF240VAC1.2
MFR.Part #
J1511CF240VAC1.2
Description
-40℃~+85℃ 20A 240V 25ms 25ms 300V@AC AgCdO One set changeover: 1C (SPDT - changeover) - Power Relays ROHS