381LX222M100A022
MFR.Part #
381LX222M100A022
JLCPCB Part #
C6064386
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 2.6A@120Hz 2200uF 3000hrs@105℃ 30mm 35mm ±20% Plugin,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS