381LQ121M450H032
MFR.Part #
381LQ121M450H032
JLCPCB Part #
C6064362
Package
Plugin,D22xL37mm
Description
-25℃~+105℃ 1.52Ω@120Hz 10mm 120uF 2000hrs@105℃ 22mm 37mm 450V 700mA@120Hz ±20% Plugin,D22xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS