380LX221M500K452
MFR.Part #
380LX221M500K452
JLCPCB Part #
C6064352
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 1.5A@120Hz 10mm 220uF 3000hrs@85℃ 30mm 45mm 500V 754mΩ@120Hz ±20% Plugin,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS