103PPA252KG
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
103PPA252KG
JLCPCB Part #
C6064063
Package
Plugin,D11.5xL29mm
Description
-55℃~+85℃ 10nF 700V、2.5kV ±10% Plugin,D11.5xL29mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS