1.5SMC62CA TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5SMC62CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C6062883
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 17.7A@10/1000us 53V 58.9V 5uA 85V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS