IRM-02-3.3S
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
IRM-02-3.3S
JLCPCB Part #
C6062464
Package
SMD-14P,33.7x22.2mm
Description
1 2W 3.3V 600mA 66% 85VAC~305VAC SMD-14P,33.7x22.2mm Power Module/Power Supply ROHS