IPZA60R120P7XKSA1
MFR.Part #
IPZA60R120P7XKSA1
JLCPCB Part #
C6062379
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 1.544nF@400V 120mΩ@8.2A,10V 26A 36nC@10V 4V@410uA 600V 95W TO-247-4 MOSFETs ROHS