IPD65R650CEAUMA1
MFR.Part #
IPD65R650CEAUMA1
JLCPCB Part #
C6062257
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 23nC@10V 3.5V@210uA 440pF@100V 650V 650mΩ@2.1A,10V 7A 86W TO-252-3 MOSFETs ROHS