HFC03-39NJ-RC
MFR.Part #
HFC03-39NJ-RC
JLCPCB Part #
C6052729
Description
1.6GHz 150mA 1Ω 39nH 8@100kHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS