224PPA122K
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
224PPA122K
JLCPCB Part #
C6051225
Package
Plugin,D19.5xL34mm
Description
-55℃~+85℃ 220nF 550V、1.2kV ±10% 插件,D19.5xL34mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS