CBG321609U181T
MFR.Part #
CBG321609U181T
JLCPCB Part #
C668239
Package
1206
Description
-40℃~+125℃ 180Ω@100MHz 300mΩ 400mA ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS