G7L-2A-T-CB-AC200/240
MFR.Part #
G7L-2A-T-CB-AC200/240
Description
-25℃~+60℃ 240V 250V@AC 25A 30ms 30ms AgSnIn Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) - Power Relays ROHS