ZT028LACTR
Extended
Manufacturer
Mallory Sonalert Products Inc
MFR.Part #
ZT028LACTR
Description
-30℃~+65℃ 20V~28V 3.7kHz 30.74mm 56.75mm 85dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS