ZA028MACT
MFR.Part #
ZA028MACT
Description
-30℃~+65℃ 16V~28V 3.3kHz 30.74mm 56.75mm 75dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS