DK1B3EA471K86RBH01
MFR.Part #
DK1B3EA471K86RBH01
JLCPCB Part #
C668314
Package
SMD,11.4x6mm
Description
-40℃~+125℃ 300V、440V 470pF X1,Y1 ±10% SMD,11.4x6mm Safety Capacitors ROHS