105PMB122KTP1
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
105PMB122KTP1
Description
-40℃~+100℃ 1uF 630V、1.2kV ±10% - Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS