EMVY250ARA470MF55G
MFR.Part #
EMVY250ARA470MF55G
JLCPCB Part #
C6033901
Package
SMD,D6.3xL5.2mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 25V 47uF 5.2mm 56mA@120Hz 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS