EMHS630ARA241MKE0S
MFR.Part #
EMHS630ARA241MKE0S
JLCPCB Part #
C6033792
Package
SMD,D12.5xL14mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 14mm 170mΩ@100kHz 240uF 460mA@120Hz 5000hrs@125℃ 63V ±20% SMD,D12.5xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS