EFR32MG24B310F1536IM48-B
MFR.Part #
EFR32MG24B310F1536IM48-B
JLCPCB Part #
C6033379
Package
QFN-48(6x6)
Description
-40℃~+125℃ -94.8dBm 1.71V~3.8V 10dBm 2.4GHz 2.4GHz~2.4835GHz 2Mbps 4.4mA 5mA Bluetooth SPI、UART、ADC、I2C、IrDA、I2S QFN-48(6x6) RF Transceiver ICs ROHS