TD03G4422FT
MFR.Part #
TD03G4422FT
JLCPCB Part #
C667711
Description
-55℃~+155℃ 100mW 44.2kΩ 50V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS