TD03G4022FT
MFR.Part #
TD03G4022FT
JLCPCB Part #
C667708
Description
-55℃~+155℃ 100mW 40.2kΩ 50V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS