TD03G3162FT
- MFR.Part #
- TD03G3162FT
- JLCPCB Part #
- C667695
- Description
- -55℃~+155℃ 100mW 31.6kΩ 50V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS