TD03G2262FT
- MFR.Part #
- TD03G2262FT
- JLCPCB Part #
- C667678
- Description
- -55℃~+155℃ 100mW 22.6kΩ 50V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS