TD03G7681FT
MFR.Part #
TD03G7681FT
JLCPCB Part #
C667627
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 7.68kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS