TD03G4701FT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
TD03G4701FT
JLCPCB Part #
C667603
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ 50V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS