TD03G3321FT
MFR.Part #
TD03G3321FT
JLCPCB Part #
C667585
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.32kΩ 50V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS