TD03G2401FT
MFR.Part #
TD03G2401FT
JLCPCB Part #
C667568
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4kΩ 50V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS