EC9BW-24S33N
MFR.Part #
EC9BW-24S33N
JLCPCB Part #
C6029872
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 25W 3.3V 7.5A 88.5% 9V~36V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS