EC7BW-48S15
MFR.Part #
EC7BW-48S15
JLCPCB Part #
C6029865
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.33A 1.5kV 15V 18V~75V 20W 90% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS