TD03G1781FT
MFR.Part #
TD03G1781FT
JLCPCB Part #
C667554
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 100mW 50V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS