EC7BW-24S15N
MFR.Part #
EC7BW-24S15N
JLCPCB Part #
C6029862
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.33A 1.5kV 15V 20W 90% 9V~36V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS