EC7B-48S12N
MFR.Part #
EC7B-48S12N
JLCPCB Part #
C6029856
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 1.67A 12V 20W 36V~75V 89% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS