EC5BW-48D12T
MFR.Part #
EC5BW-48D12T
JLCPCB Part #
C6029842
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 12V 15W 18V~75V 2 625mA 87% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS