TD03G1581FT
- MFR.Part #
- TD03G1581FT
- JLCPCB Part #
- C667548
- Description
- -55℃~+155℃ 1.58kΩ 100mW 50V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS