EC3SBW-24S33
MFR.Part #
EC3SBW-24S33
JLCPCB Part #
C6029774
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 13W 3.3V 4A 87% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS