EC3SA-05S15N
MFR.Part #
EC3SA-05S15N
JLCPCB Part #
C6029759
Package
SIP,21.8x9.2mm
Description
1 1.5kV 15V 200mA 3W 4.5V~9V 81% SIP,21.8x9.2mm Isolated Power Modules ROHS