TD03G1371FT
MFR.Part #
TD03G1371FT
JLCPCB Part #
C667542
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 100mW 50V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS