EC2SBW-24D12N
MFR.Part #
EC2SBW-24D12N
JLCPCB Part #
C6029679
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.5kV 10W 12V 2 416mA 86% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS