EC2SB-24S33
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC2SB-24S33
JLCPCB Part #
C6029678
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 18V~36V 2.5A 3.3V 8.3W 82% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS